KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13342242
nr 1334 2242
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "La Belle Gabrielle IV". Signerad, numrerad 10/30, Haskel 76, oramat löst blad, bladets mått: 62,5x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:46:57
26/6 13:28:43
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander